Mokymai Mokymai įmonėse / Savaitgalio mokymai / Verslo konsultacijos - derinama individualiai pagal Jūsų poreikį

Mini Verslo konferencijos detalus aprašymas
 • Kaip padidinti
  įmonės efektyvumą
  ir rezultatą 20%
 • Čia vieta kur galite pasitarti...
 • Mokymai tiems, kurie ieško, kaip maksimizuoti verslą....
 • Registruokitės dabar ir sutaupykite 10%
Atlikti išankstinę rezervaciją >>

Atviri mokymai:

Klaipėdoje   2016 m. spalio mėn. 5-6-7 d.
Kaune2016 m. spalio mėn. 12-13-14 d.
Vilniuje2016 m. spalio mėn. 19-20-21 d.
Mokymai vyks nuo 14:00 iki 17:30 val.

Savaitgalio mokymai:

Klaipėdoje   2016 m. spalio mėn. 8-9 d.
Kaune2016 m. spalio mėn. 15-16 d.
Vilniuje2016 m. spalio mėn. 22-23 d.
Mokymai vyks nuo 10:00 iki 16:30 val.

Mokymų pranešėja

verslo, finansų analitikė turinti 18 m. praktinę patirtį ir kvalifikacijas
Certified Advanced Business Analyst (CABA),
Financial Analyst Specialist Certification (FASC),
The Certified Business Coaching Specialist (CBCS)
Basic Conceptual Foundations of the Adizes Methodology
Negalvokite, kad rytoj bus lengviau,
tačiau galvokite, jog bus geriau.
Nesitikėkite, kad bus mažiau problemų,
tačiau tikėkite, jog turėsite didesnę patirtį.
Nemanykite, jog rytoj bus mažesni iššūkiai,
tačiau tikrai turėsite daugiau išminties…
Man patinka, kai surandami sprendimai kuriantys vertę! Nes tuomet žmonių
akys spindi, o naujos įžvalgos skatina veikti jau dabar!

ATSISIŲSKITE BROŠIŪRĄ

Verslo sėkmės esmė per 3 dienas!

Kokia pirma mintis išgirdus „Verslo pokyčiai ir įmonės augimo subtilybės?“... daugelis sakys jei aš versle tai žinau ką darau.. kiti pagalvos – man nesigauna taip kaip planuoju, gal vis dėlto kažką galiu pakeisti? O dar kiti sakys, ką čia mane gali išmokyti nes man ir taip gerai sekasi... Kiek žmonių tiek ir nuomonių, tačiau tiesa tokia, kad tobulėjimui nėra ribų ir jei sustoji – reiškia pavargai, galbūt reikia naujų įžvalgų, naujų minčių, kad vėl ateitų įkvėpimas judėti tolyn kokybiškiau ir vidine aistra.

Mokymai apie tai – kaip visą verslą sujungti į bendrą paveikslą ir surasti reikiamas sąsajas, kad problemos būtų sprendžiamos ne tik toje vietoje kur jos „degančios“, bet visoje verslo sistemoje. Galima sakyti jog pati verslo sėkmės esmė per keletą dienų nuo A iki Z...

Kviečiu surizikuoti ir sudalyvauti!

1
diena

VERSLO POKYČIAI IR ĮMONĖS AUGIMO SUBTILYBĖS


Ši pirma mokymų dalis yra apie įmonės verslo ciklą ir augimo subtilybes, čia suprasite, kokie yra verslo ciklai, kokios yra normalios, o kokios nenormalios problemos, kurios sprendžiasi pačios, o kurios ne, kaip perfokusuoti dėmesį į valdymo procesus, kurie būtų efektyvūs ne tik šiandien bet ir po metų. Taip pat suprasite, kodėl vienos įmonės išauga, o kitos ne, kas už to slepiasi, kaip įžvelgti būsimas kliūtis ir joms ruoštis jau dabar, nes kiekviena įmonė praeina panašias kliūtis, kad užimtų didesnę rinkos dalį ir uždirbtų didesnes pajamas ir pelną.

Galbūt suabejojote, todėl pateiksiu pavyzdį, kai šeima susilaukia pirmo kūdikio yra daug nežinomų dalykų - kaip rūpintis pirmais, kaip trečiais metais, o kaip surasti bendrą kalbą ir kiek jam duoti laisvės kai jis šešiolikos... tai visiškai skirtingi etapai pradedant nuo kūdikystės-vaikystės-paauglystės-brandos. Visiems etapams reikia skirtingos patirties, skirtingų sprendimų, reikia kitokio požiūrio ir išminties, kad būtų harmoningi santykiai.

Įmonė turi tuos pačius ciklus, kaip pavyzdys gali būti kai turime tik idėją - kai įsteigta įmonė - kai ji generuoja pajamas ir sėkmingai dirba rinkoje 8 ar 20 metų. Sutikite, kad valdymo sprendimai yra visiškai kitokie. Skirtumas tarp įmonės verslo ciklo ir žmogaus gyvybingumo ciklo tas, kad įmonės senėjimą galima sustabdyti ir išlikti klestėjimo stadijoje, o žmogus vistiek sensta.

Mokymuose kalbėsime, kaip plėsti verslą panaudojant mažiausiai resursų, numatyti galimas kliūtis, joms pasiruošti, kaip pasiekti verslo klestėjimo stadiją ir joje išlikti. Tai pati esmė versle, nes kitaip arba verslas stovi, arba vyksta senėjimo procesas, kuris ir kuria nepageidaujamus kaštus, kurie dažnai užstringa lyg vakuume...Tada esame nepatenkinti, dienos ar metai praeina ir kai atsigręži atgal, supranti, kiek yra iššvaistyta laiko ir likę neišpildyti lūkesčiai...

Šie mokymai skirti tiems, kurie yra pasiruošę kažką keisti, ieško naujų įžvalgų, nori tobulinti verslą ir sutaupyti pinigų vykdant įmonės augimo procesus, todėl kviečiu pateikti klausimus jau dabar ir dalyvauti! Iki pasimatymo mokymuose!

Mokymuose naudojame teoriją, gyvenimiškus pavyzdžius ir praktines užduotis.

Mokymai vyks nuo 14.00 iki 17.30 val.
Klaipėdoje   2016 m. spalio mėn. 5 d. (Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, konferencijų salė, adresu H. Manto 84, Klaipėda)
Kaune2016 m. spalio mėn. 12 d. (Hotel SANTAKA, „Židinio“ konferencijų salė, adresu J.Gruodžio g. 21, Kaunas)
Vilniuje2016 m. spalio mėn. 19 d. (Best Western hotel Vilnius, Marmuro konferencijų salė, adresu Konstitucijos pr. 14, Vilnius)

Kaina 85 EUR (jeigu perkami visi trys seminarai taikoma 5% nuolaida), į kainą įskaičiuota kava, arbata ir pažymėjimai apie išklausytus mokymus. Daugiau informacijos suteiksime +370 656 11877 arba info@ceeffo.lt

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!


2
diena

VADOVAVIMO STILIAI IR KOMANDOS SĖKMĖ


Kas yra vadyba ir lyderystė? Žodynas pateikia įvairias sąvokas, kaip pavyzdžiui - vesti kitus žmones, teisė nuspręsti, veikti, organizuoti, planuoti, pasiekti tikslus, motyvuoti, kontroliuoti ... Kaip tai pritaikome praktiškai? Kodėl vieniems tai puikiai sekasi, o kiti galbūt nėra sėkmingi tiek, kiek norėtų? Šie mokymai yra apie kintančius vadovavimo stilius įmonėje ir komandos formavimą, kad įmonė būtų sėkminga, darbuotojai laimingi, o savininkas pasiektų savo tikslus!

Kiekvienas vadovas siekia suformuoti komandą, kad išsiskirtų nuo konkurento:

 • Geresnėmis paslaugos ar prekėmis nei konkurento,
 • Tai mažiau kainuotų ir laiku būtų pristatytos,
 • Būtų aukščiausios inovacijos versle,
 • Ir kad įmonė pritrauktų geriausius talentus į komandą bei būtų atmosfera, kur kiekvienas norėtų dirbti.

Iš tiesų tai didžiulis iššūkis, kuris yra nuolat aktualus vadovui, nes tik sėkmingos komandos dėka, geros aplinkos ir žmonių talento panaudojimas sukuria pridėtinę vertę klientui, o tai ir yra tikslų pasiekimas bei sėkmė įmonei. Lyderiai įtakoja visą įmonės dinamiką ir procesus, to reikia, kad vyktų įmonės augimas, būtų sprendžiamos problemos šiandien ir sprendžiami klausimai ateityje, todėl įmonės lyderiai yra ta jėga įmonėje ant kurios pastatyta visa įmonė.

Mokymuose kalbesiu apie skirtingus vadovavimo stilius, kaip juos suderinti komandoje, ko reikia, kad panaudoti žmonių potencialą ir kaip keičiasi lyderystės stiliai pagal verslo ciklus skirtingose verslo stadijose. Jeigu tai suderinta, tai komanda pasiekia ir viršija planuotus rezultatus, visi patenkinti, o atėjus rytojui norisi sugrįžti į darbą ir nuveikti kažką daugiau nei iki šiol...

Kviečiu registruotis, dalyvauti ir iki susitikimo mokymuose!

Mokymai vyks nuo 14.00 iki 17.30 val.
Klaipėdoje   2016 m. spalio mėn. 6 d. (Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, konferencijų salė, adresu H. Manto 84, Klaipėda)
Kaune2016 m. spalio mėn. 13 d. (Hotel SANTAKA, „Židinio“ konferencijų salė, adresu J.Gruodžio g. 21, Kaunas)
Vilniuje2016 m. spalio mėn. 20 d. (Best Western hotel Vilnius, Marmuro konferencijų salė, adresu Konstitucijos pr. 14, Vilnius)

Kaina 85 EUR (jeigu perkami visi trys seminarai taikoma 5% nuolaida), į kainą įskaičiuota kava, arbata ir pažymėjimai apie išklausytus mokymus. Daugiau informacijos suteiksime +370 656 11877 arba info@ceeffo.lt

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!


3
diena

SĖKMĖS FORMULĖ VERSLE


Kas yra sėkmė būtent Jums? Vieniems tai pripažinimas, kitiems valdyti didelę įmonę, kitiems uždirbti dideles pajamas, kitiems būti pirmuose internetiniuose puslapiuose ir visiems informuoti ką veiki, kitiems turėti daug pinigų, dar kitiems turėti sveiką kūną ir protą, dar kitiems nusipirkti išskirtinę mašiną ar būstą, dar kitiems rasti atsipalaidavimą ir harmoniją viduje ir taip toliau, kiek žmonių tiek svajonių ir sėkmės troškimų...

Kaip tai rezonuoja su verslu ir koks yra bendras sėkmės vardiklis versle?

Šiuose mokymuose kalbėsiu, kas iš tiesų kuria vertę, kokia yra vertės judėjimo grandinė siejanti mikro ir makro aplinką ir koks yra faktorius, kuriantis sėkmę įmonei ir verslui. Tai pati esmė iš vadybos, finansų ir psichologijos, sujungianti žmogaus ir verslo sąsajas. Tai nėra nuvykimas kažkur, o nuolatinis procesas apjungiantis žmogaus sprendimus, verslo aplinką, santykius ir kuriamą produktą, kurį naudoja mūsų klientai. Ir visa tai yra rezultatas, kurį sukūrėme per apibrėžtą laikotarpį, ne be reikalo paplitęs posakis „laikas yra pinigai“. Tai apie realų įmonės augimą horizontaliai ir vertikaliai, apie pinigus, harmoniją, verslą, klientą, žmogaus unikalumą ir veiklos rezultatą!

Kviečiu registruotis ir dalyvauti.

Mokymai vyks nuo 13.00 iki 16.30 val.
Klaipėdoje   2016 m. spalio mėn. 7 d. (Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, konferencijų salė, adresu H. Manto 84, Klaipėda)
Kaune2016 m. spalio mėn. 14 d. (Hotel SANTAKA, „Židinio“ konferencijų salė, adresu J.Gruodžio g. 21, Kaunas)
Vilniuje2016 m. spalio mėn. 21 d. (Best Western hotel Vilnius, Marmuro konferencijų salė, adresu Konstitucijos pr. 14, Vilnius)

Kaina 95 EUR (jeigu perkami visi trys seminarai taikoma 5% nuolaida), į kainą įskaičiuota kava, arbata ir pažymėjimai apie išklausytus mokymus. Daugiau informacijos suteiksime +370 656 11877 arba info@ceeffo.lt

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!


Nepraleiskite progos atlikti išankstinę rezervaciją >>

SAVAITGALIO MOKYMAI


Šie mokymai sufokusuoti tiems, kas yra labai užimti darbo dienomis, tačiau nori pagerinti įmonės ar skyriaus veiklos rezultatą. Tai investicija, kuri Jums atsipirks daug daugiau nei Jūs investavote ir planavote, nes per dvi dienas gausite visą susistemintą informaciją apie verslo ciklą ir kylančias problemas, veiklos efektyvų valdymą, finansų subtilybes (kas reikalinga žinoti vadovui), vadovavimo stilius ir komandinio darbo formavimo paslaptis. O visa tai praktiškai galėsite perkelti į kasdienius procesus darbo aplinkoje, kas leis įnešti reikalingus pokyčius nuostolio ar konfliktų vietose ir tai leis keisti nusistovėjusį verslo modelį, kuris nekuria vertės, o tik sunaudoja pinigus ir jūsų brangų laiką.


VERSLO SĖKMĖS ESMĖ PER DVI DIENAS!


I diena. Verslo ciklo normalios ir nenormalios problemos.

     a. Dažniausiai praktikoje pasitaikančios problemos užstrigusios kaip vakuume.
     b. Kaip iš jų išeiti ir vykdyti verslo plėtrą.
     c. Ką reikia žinoti apie finansų valdymą?
     d. Kokie yra rodikliai kurie kritiškai įtakoja veiklos rezultatą ir kaip tai kontroliuoti?

II diena. Sėkmės formulė versle

     a. Vadovavimo stiliai ir komandos sėkmė
     b. Sėkmės formulė versle

Dažnai girdžiu, mes tiek investuojame į mokymus tačiau, kai grįžtame į darbo vietas niekas - niekas nesikeičia. Paslaptis čia paprasta – kai esame mokymuose vieną dieną, tuomet gauname tik dalį informacijos spręsti konkretų klausimą, tačiau ši informacija yra susijusi su kitais klausimais, todėl ją reikia integruoti į visą įmonės sistemą, kad vyktų pokyčiai. Apie tai kalbėsime mokymuose, kaip visa įmonės struktūra reaguoja į pokyčius, naujas idėjas ar technologijas. Taip pat, kaip apjungti sprendimus, kad jie neštų teigiamus dalykus tiek plėtojant įmonę horizontaliai, tiek vertikaliai, nes tik apjungiant reikiamus kontrolės taškus ir matydami visas reikalingas didelio įmonės paveikslo sąsajas galime pasiekti tikslus, lūkesčius ir uždirbti norimą rezultatą.

Šie mokymai labiau orientuoti į praktinius dalykus konkretiems dalyvių klausimams spręsti, kad grįžus į darbo vietą būtų paprasta integruoti sprendimus, juos išmatuoti, uždirbti didesnes pajamas ir pelną, bei sukurti draugiškesnę aplinką darbuotojų talentams atsiskleisti.

Kviečiu registruotis, pateikti klausimus ir dalyvauti! Iki pasimatymo mokymuose!

Savaitgalio mokymai:
Klaipėdoje   2016 m. spalio mėn. 8-9 d. (Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, konferencijų salė, adresu H. Manto 84, Klaipėda)
Kaune2016 m. spalio mėn. 15-16 d. (Hotel SANTAKA, „Židinio“ konferencijų salė, adresu J.Gruodžio g. 21, Kaunas)
Vilniuje2016 m. spalio mėn. 22-23 d. (Best Western hotel Vilnius, Marmuro konferencijų salė, adresu Konstitucijos pr. 14, Vilnius)
Mokymai vyks nuo 10:00 - 16:30 val.

Mokymų kaina 399 EUR (jeigu apmokėjimas atliekamas likus 2 savaitėms iki mokymų pradžios taikoma 10% nuolaida (359,10 EUR) ), į kainą įskaičiuota kava, arbata ir pažymėjimai apie išklausytus mokymus. Daugiau informacijos suteiksime +370 656 11877 arba info@ceeffo.lt.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!


Nepraleiskite progos atlikti išankstinę rezervaciją >>

9 priežastys, dėl kurių verta dalyvauti

 • 1Paliesime esminius finansų ir pinigų srautų valdymo klausimus
 • 2Suprasite, koks yra pelno ir vertės kūrimo ratas yra Jūsų įmonėje
 • 3Patobulinsite verslo modelį ir strategiją, kad laimėti pranašumą rinkoje
 • 4Praktiškai įsivertinsite savo komandos pajėgumą ir efektyvumą
 • 5Suprasite, kaip sukurti motyvacijos ir kontrolės sistemą iš savininko pozicijų
 • 6Padarysime Jūsų įmonės verslo vertinimą, kur lengvai perplanuosite silpniausias vietas
 • 7Net 50% skiriama praktinėms užduotims
 • 8Jūs turėsite 2 val. nemokamas konsultacijas mokymams pasibaigus
 • 9Grįžę iš mokymų dirbsite mažiau, tačiau efektyviau
 •  Mokymai paremti būtiniausia teorija, gyvenimiškais pavyzdžiais ir pratybomis,
   kurios yra ištestuotos praktiškai.
Rezervuokite geriausią vietą, jau dabar >>

Susisiekite su mumis šiandien!
captcha
Įveskite simbolius iš paveiksliuko:

Pinigų gražinimo garantija!
Jeigu JŪS išbandysite, tačiau negausite Naudos, Vertės ir Rezultatų – mes grąžinsime Jums pinigus!

Todėl rizikos čia nėra!
Klauskite mūsų
+370 656 11877

Daugiau video apie mokymus

Mes tikime, kad kiekviena kompanija gali uždirbti didesnes pajamas, pinigų srautus ir pelną, išnaudojant jau turimus įmonės resursus. Kiekviena įmonė turi:
•skirtingą verslo greitį
•skirtingą įtaką rinkoje
•uždirba skirtingas pajamas bei pelną!