Atsiliepimai

Dėl buhalterinės apskaitos įmonėje esu rami nes visi dokumentai paruošiami laiku ir profesionaliai. Esu dėmesingai išklausoma ir visada dėl man iškilusių klausimų gaunu išsamius atsakymus ir sprendimus.

Džiaugiuosi, kad nestovite vietoje, dalyvaujate mokymuose, naudodamasi technologijų galimybėmis žengiate koja kojon su laikmečiu. Smagu dirbti kartu.

UAB “NORDISKA ETIKETT” direktorė

Esame labai patenkinti bendradarbiavimu , tai viena geriausių įmonių su kuriomis mums teko dirbti.

UAB“Dresta��� direktorius

Eilę metų gaunu profesionalias buhalterinės apskaitos paslaugas savo įmonei, esu pilnai patenkintas jų kokybe ir nuolatiniu rūpesčiu kliento reikalais. Pirminius dokumentus pateikiu el. paštu, visada laiku gaunu ataskaitas ir kitą informaciją. Visada galiu paprašyti ir sulaukti kvalifikuotos konsultacijos r����������������������������������������������������������������������pimais klausimais.

UAB “AC PROJECT MANAGMENT“ direktorius

Šios įmonės paslaugomis naudojamės 6 metus. Per tiek laiko įsitikinome, kad nestandartinis problemų sprendimas ir laiku suteikti patarimai yra šios įmonės profesionalaus darbo pagrindas. Antra priežastis sąlygojanti mūsų ilgalaikį bendradarbiavimą – aptarnavimo paslaugų įkainiai, pritaikyti mūsų asociacijos finansinėms galimybėms

��Asociacija Lietuvos kalvių sąjunga Pirmininkas

Mano įmonėje buvo peržiūrėtas mokesčių ir finansų planavimas, ko pasakoje – sutaupyta daug lė��ų, o konsultacijų kaina atsipirko daugelį kartų! Supratau, jog ieškant sprendimų, svarbu laiku ir konkre������iai formuluoti norus, pageidavimus ir klausimus, o tuomet tai patikėti profesionalams…

Uždaroji akcinė bendrovė “KLAIPĖDOS PAMARYS” direktorius

IĮ „Soleina“ dėkoja vadovei už bendradarbiavimą ir suteiktas paslaugas. Aš, kaip ��monės vadovas‚ esu patenkintas rezultatais ir u����tikrintai galiu teigti, kad ��ia teikiamos paslaugos yra profesionalios ir atitinkan��ios aukštus reikalavimus.��Teko kreiptis dėl verslo plano vienam finansiniam projektui įgyvendinti, paruoštas verslo planas ir įmonės finansiniai dokumentai „įtikino su kaupu������� banko valdytojus ir projektas buvo sėkmingai įgyvendintas. Nuoširdus ačiū direktorei už jos kantrybę ir profesionalum��.

 I�� „Soleina vadovas

 

Susisiekite su mumis šiandien!
captcha
Įveskite simbolius iš paveiksliuko: