Profesionalūs finansų ir verslo sprendimai,
orentuoti į aukšto lygio ilgalaikę strategiją..

Ceeffo Consultants

Mes padėjome daugeliui įmonių pasiekti finansinę gerovę versle.
Mes padėsime ir jums!

arba sužinokite, kodėl įmonės pasirinko mus

Pasitikėjimas tarptautiniu mastu

Viskas, ką darome ir kuo tikime – tai iššūkiai pokyčiuose su kuriais susiduria įmonės, skirtingais verslo augimo momentais. Mes tikime, kad galima mąstyti ir valdyti kitaip, uždirbti geresnį rezultatą ir nuolat tobulėti!

Kaip gali būti padidinti
pardavimai, pelnas, pinigų srautai

Verslo įvertinimas parodys, kur formuojasi nuostoliai, koks neigiamas modelis kartojasi versle. Galbūt tai tęsiasi jau keletą metų? Pamastykite, kiek tam skiriate piniginių lėšų ir laiko, kad uždengti kita pelninga veikla?… Galbūt dėl jo turite didžiulį galvos skausmą ir ieškote būdų “ką daryti toliau?”!

Kaip paspartinama verslo
plėtra, verslo augimas?

Verslo augimas reikalauja naujų iššūkių, naujų įžvalgų, tam reikia strategijos pokyčių, kurie paprastai kuria tik problemas... Tačiau problemos turi ir teigiamą pusę - GALIMYBES!

Kaip sukuriama motyvacinė sistema?

Kada motyvuoja pinigai, o kada ji nustoja motyvuoti?
Kada „morkos“ teorija nebeveikia?
Kaip sukurti sistemą, kad darbuotojas būtų suinteresuotas skaičiuoti įmonės pinigus taip kaip savo?
Kai galėsite išmatuoti sukurtą darbuotojo rezultatą, galėsite atsikvėpti...

Mes esame sėkmingi, nes...

Train Educate and Collaborate

Mes žinome, kaip kuriama kompanijos vertė ir kokia jos kaina

Kokia nesėkmės kaina? Dažnai girdime - Kaip sukurti sėkmingą verslą? Kokia sėkmės istorija? Tačiau ar susimastėte, kiek kitų žmonių sėkmės istorijos yra naudingos Jums? Kiekvienas turime lūkesčių, ir visi jie skirtingi...Kaip taisyklė, jei nepasiekiame lūkesčių patiriame nesėkmę...Ir ta nesėkmė turi savo kainą... o kad ją ištaisyti ar kompensuoti turime imti iš kažkur kitur, kad sutvarkyt situaciją.. Mes žinome,
-jei negali išmatuoti, negali suprasti kas vyksta versle iš tiesų,
-Jei negali suprasti, negali kontroliuoti,
-Jei negali kontroliuoti, negali pagerinti.
-Jei matuosi - kiti žinos ir padarys darbus kokius reikia,
-Jei nematuosi negali pasakyti kas yra sėkmė, o kas nesėkmė,
-Jei negali matyti sėkmės ar nesėkmės, negali mokintis iš jos,
-Jei negali apdovanoti sėkmės, tu greičiausiai negali įsivertinti nesėkmės,
-Ir jei negali atpažinti nesėkmės, tuomet vis kartosi ir kartosi senas klaidas, ir tai naikins sukauptus resursus...

Kokia Jūsų Sėkmės ir Nesėkmės kaina?

Dažnai girdime - Kaip sukurti sėkmingą verslą? Kokia sėkmės istorija? Tačiau ar susimastėte, kiek kitų žmonių sėkmės istorijos yra naudingos Jums? Kiekvienas turime lūkesčių ir visi jie skirtingi... Kaip taisyklė, jei nepasiekiame lūkesčių patiriame nesėkmę... ir ta nesėkmė turi savo kainą... o kad ją ištaisyti ar kompensuoti, turime imti iš kažkur kitur, kad sutvarkyt situaciją... Ar susimastėte, kiek kainavo nesėkmė? Mes žinome,kad:
-Jei negali išmatuoti, negali suprasti kas vyksta versle iš tiesų,
-Jei negali suprasti, tai negali kontroliuoti,
-Jei negali kontroliuoti, negali pagerinti.
-Jei matuosi – kiti žmonės tai žinos ir padarys darbus kokius reikia,
-Jei nematuosi negali pasakyti kas yra sėkmė, o kas nesėkmė,
-Jei negali matyti sėkmės ar nesėkmės, negali mokintis iš jos,
-Jei negali apdovanoti sėkmės, tu greičiausiai negali įsivertinti nesėkmės, ir pasitenkini nesėkme surasdamas būdus kaip pateisinti nesėkmę,
-Jei negali atpažinti nesėkmės, tuomet vis kartosi ir kartosi senas klaidas, ir tai naikins sukauptus resursus...

Profit & Cash Generating Strategies
Clients Charge What They're Worth

Kodėl mano finansininkas ar mano komanda negalėjo to išspręsti ar atsakyti taip kaip jūs atsakėte?

Dažnai iš vadovų gauname tą patį klausimą – kodėl mano finansininkas ar mano komanda negalėjo to išspręsti ar atsakyti taip kaip jūs atsakėte?
-Tiesiog natūralu, kad žmonės negali būti visi vienodi, ir patirtis yra skirtinga. Taip pat, dirbančio darbuotojo pagal sutartį yra kitoks tikslas ir požiūris į vertės kūrimą, o kad tai suprasti reikia pačiam kažką sukurti, išplėtoti ir gyventi ta degančia aistra, kad tą vertę pajustų tas kas naudoja produktą ar paslaugą... Kai gyveni, kai kvėpuoji kas tau patinka, tuomet ir rezultatas kitoks, ir sprendimai ateina savaime... Norime tiesiog priminti, jei tikrai gyvenate tuom ką darote, perduodate tai su aistra kuri eina iš jūsų vidaus, tuomet anksčiau ar vėliau sėkmė garantuota!


Laimėtojai nekeičia taisyklių, jie tik bando perprasti taisykles, kad galėtų laimėti…

Jūs galite gauti ko tik Jums reikia, jei jūs padėsite žmonėms gauti to ko jie nori. (Zig Ziglar) Ar tikrai pažystate komandą su kuria Jūs dirbate? Kiek ji yra efektyvi, kai Jūs pasitraukiate iš savo darbo vietos? Visi susitarimai yra gyvenimo sandoriai, kurie lydi nuolat ir visur. Juos renkamės patys ir suteikiam prioritetus pagal svarbumą. Jei turime jausmą, kad, vis dėlto nėra pasitikėjimo tarp komandos narių, tiesiog turite „galvos skausmą“ nes nėra susidirbimo ir supratimo vienas kitam, nėra palaikymo iš komandos narių, ir yra nepasitenkinimo skylės, kurios sugeria sėkmę... Tai mūsų pačių pasirinkimai, iš kurių susideda gyvenimas ir aplinka. Vadovai kuria taisykles patys, o komanda „žaidžia“ žaidimą pagal jų taisykles, kad laimėtų. Kiek aiškios, paprastos, apibrėžtos laike ir erdvėje taisyklės, tiek esame sėkmingi žaisdami žaidimą rinkoje, arba versle... Tiesiog pamastykite, koks žmonių potencialas kurti vertę ten kur jie dirba? Ar jie supranta Jūsų taisykles?

Raise Finance
Have More Family Time

Mes suprantame laiko ir efektyvumo koncepciją, ji paprasta...

Turime tik 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, 365/366 dienas per metus. Nei daugiau nei mažiau. Laiko negalime pasiskolinti banke, ir atiduoti, kai būsime senjorai, kai jo turėsime daugiau …. Kas yra gyventi dabar? Kaip persiskirsto savaitės laikas? Taigi, viskas paprasta ir aišku – 168 valandos per savaitę, atimkime darbui 40 val., dar pasiruošimui ir kelionei į darbą, atgal iš darbo (kasdien 1,2 val. ) per savaitę - minus 6 val. ir daugiau, 7,5 val. miegui (rekomenduojama) - per savaitę 52.5 val., ir likęs laikas šeimai? Savaitgalis 28 val. ir plius viena para ir 18 val., kur laikas neišskirtas...

Pamastykime, jei laiko negalime atsukti, negalime paskolinti ir atiduoti, nors už jį mokėtume palūkanas, kaip jį naudojame? Ar jis iš tiesų jis panaudojamas efektyviai? Ar tikrai ta vertė yra didesnė nei pati laiko kaina? Mes ieškome sprendimų, kurie sukurtų ilgalaikę vertę. Jei pagrindas padėtas tvirtas, tuomet ir valdymas, ir kontrolė tampa aiški, paprasta, ir palyginama su praėjusiais laikotarpiais, o pats verslo valdymas lengvesnis ir patikimesnis, nes dirba, tie žmonės kuriais pasitikite Jūs patys! Kai Jūs šypsotės, šypsosi ir Jūsų šeima....

Ar tikrai norite, kad Jūsų įmonės rezultatas padidėtų 20% jau sekantį mėnesį?

O Jūs ar surastumėte kur investuoti lėšas ir savo brangų laiką?
Kaip manote, ar Jūsų šeima būtų laiminga?

Mes tikime, kad galima mąstyti ir valdyti kitaip, uždirbti geresnį rezultatą ir nuolat tobulėti!

Susisiekite su mumis šiandien!
captcha
Įveskite simbolius iš paveiksliuko: